Promocje 2017-05-19T09:55:08+02:00

Studenci

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę partnerstwa lojalnościowego. Jeśli zorganizujesz dla nas harmonogram swoich zjazdów studyjnych to jesteśmy w stanie ustalić najniższą cenę dla studentów w poznaniu. Ceny zaczynają się od 27 zł za noc.

Grupy

Zapraszamy grupy zorganizowane krajowe i zagraniczne do naszego fajnego i taniego hostelu. Potrafimy doskonale odpowiedzieć na Państwa potrzeby przy dużych grupach oraz dostosować dokładnie ofertę do Państwa. Mamy pokoje wieloosobowe jak i prywatne do dyspozycji. W naszym hostelu oferujemy 18 miejsc noclegowych z łazienkami na piętrze i parterze . Na parterze do Waszej dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię wraz z darmową kawą i herbatą. Dodatkowo jest stanowisko komputerowe , z którego można korzystać 24h na dobę.Dla gości w okresie letnim dajemy możliwość wypoczynku na ogrodzie wraz z grillem i meblami ogrodowymi. W miarę możliwości możemy Państwu pomóc w przygotowaniu grilla. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor. Na obiekcie jest bezprzewodowy szybki internet wi-fi ,który działa w każdej części hostelu również na ogrodzie. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt pod nr: 505 029 434 lub 795 690 601

Klienci indywidualni

Klienci indywidualni również mają szanse na zniżkę. Wystarczy nas polubić, udostępnić oraz polecić znajomym na fan page, a otrzymasz 5% zniżki na cały pobyt. Seniorzy i renciści także mogą cieszyć się zniżką 5%.

Tania niedziela

20% zniżki dla klientów indywidualnych w niedziele.